Kishan has logged 11 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
NiNoKuni

NiNoKuni

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
I Want to Eat Your Pancreas

I Want to Eat Your Pancreas

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Weathering with You

Weathering with You

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
1917

1917

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
21

21

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Grudge

The Grudge

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Richard Jewell

Richard Jewell

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Den

The Den

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Bridge

The Bridge

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry