Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Death to 2020

    ★★★

  • Coolie No. 1

    ★★

  • A Recipe for Seduction

    ★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Clouds

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Tenet

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • The Old Guard

    ★★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • Scoob!

    ★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★

  • Extraction

    ★★½

  • Mulan

    ★★

  • Bloodshot

    ★½

  • Onward

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • Ip Man 4: The Finale

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★★

  • 1917

  • Noelle

    ★★★

  • Last Christmas

    ★★★

  • Frozen II

    ★★½

  • Let It Snow

    ★★½

  • Midway

    ★★

  • Klaus

    ★★★★★

  • Playing with Fire

    ½

  • Watchmen

  • Zombieland: Double Tap

  • Wonder Woman: Bloodlines

  • War

    ★★★★★

  • Tall Girl

    ½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • The King

    ★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Marriage Story

  • LEGO Marvel Spider-Man: Vexed by Venom

  • Lego DC Batman: Family Matters

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Toy Story 4

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Good Boys

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Kim Possible

    ★★½

  • Isn't It Romantic

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Kedarnath

    ★★

  • Bumblebee

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • LEGO Jurassic World: The Secret Exhibit

  • Aquaman

    ★★★★½

  • The Christmas Chronicles

    ★★★

  • Creed II

  • Instant Family

  • The Grinch

  • Ralph Breaks the Internet

  • Venom

    ★★½

  • Green Book

    ★★★★½

  • Outlaw King