Sort by
  • A Good Person

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Quiet Girl

    ★★★★½

  • Breaking

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Brightburn

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★½

  • Missing Link

    ★★★

  • Pet Sematary

    ★★

  • The Curse of La Llorona

    ★★★½

  • Captive State

    ★★

  • Dumbo

    ★★★

  • Us

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Ask Dr. Ruth

    ★★★★½

  • Creed II

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★½

  • Hotel Mumbai

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Justice League

    ★★½

  • Creep 2

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★½

  • Gerald's Game

    ★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★★½

  • It

    ★★★★★

  • mother!

    ★½

  • Victoria & Abdul

    ★★½

  • Battle of the Sexes

    ★★★★

  • American Made

    ★★★

  • Logan Lucky

    ★★★

  • The Dark Tower

    ★★½

  • Detroit

    ★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Annabelle: Creation

    ★★★★

  • Despicable Me 3

    ★★★

  • In a Heartbeat

    ★★★★½

  • 47 Meters Down

    ★★★

  • The Beguiled

    ★★★★

  • Cars 3

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★½

  • The Mummy

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★½

  • Alien: Covenant

    ★★½

  • Phoenix Forgotten

    ★½

  • The Mayor

    ★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★½

  • Going in Style

    ★★★