Sort by
  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★

  • M3GAN

    ★★

  • Nocebo

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★★

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Choose or Die

  • RRR

    ★★★★★

  • Incantation

    ★★★

  • Hypochondriac

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Sissy

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Dark Glasses

    ★★★★

  • Gehraiyaan

    ★★★

  • Badhaai Do

    ★★★★★

  • The Privilege

  • Piggy

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★★

  • Hatching

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★

  • Master

    ★★

  • Fresh

    ★★★★★

  • The House

    ★★★★★

  • Scream

    ★★

  • Pushpa: The Rise - Part 1

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Cube

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • The Last Thing Mary Saw

  • The Trip

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Old

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★