Sort by
  • Plane

    ★★★★

  • The Big 4

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★★

  • My Name Is Vendetta

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Lesson Plan

    ★★★

  • Lost Bullet 2

    ★★★★

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Blackout

    ★★★

  • Grimcutty

    ★★★½

  • Significant Other

    ★★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Bring It On: Cheer Or Die

    ★★

  • Bandit

    ★★★

  • Lou

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Dead for a Dollar

    ★★★½

  • Athena

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Lair

    ★★★½

  • Samaritan

    ★★★

  • Sniper: Rogue Mission

    ★★★½

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

    ★★★★★

  • Day Shift

    ★★★★

  • Carter

    ★★★

  • Bring Him Back Dead

    ★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Princess

    ★★★★

  • White Elephant

    ★★★½

  • Interceptor

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★★

  • Last Seen Alive

    ★★½

  • Shark Bait

    ★★½

  • The Valet

    ★★★★

  • The Takedown

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Black Site

    ★★★

  • Corrective Measures

    ★★★

  • All the Old Knives

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • The Bubble

    ★★★½

  • Black Crab

    ★★

  • Panama

    ★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • Eraser: Reborn

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Contractor

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★