Sort by
  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Strange World

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Black Adam

  • The Redeem Team

  • Halloween Ends

    ★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Athena

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★½

  • Untold: The Rise and Fall of AND1

  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Vengeance

    ★★

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy