Sort by
  • Leo

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Night of the Hunted

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • River Wild

    ★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • God Is a Bullet

    ★★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Appendage

    ★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • 65

    ★★★★★

  • Champions

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Inside

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★★

  • Consecration

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Significant Other

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Smile

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Amsterdam

    ★★★★★

  • Alice, Darling

    ★★

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Blonde

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • Blood

    ★★★

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

  • Bones and All

  • Burial

  • Barbarian

  • The Price We Pay

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

  • House of Darkness

    ★★

  • Bullet Train

  • Nope

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★★

  • Elvis

  • Morbius

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

  • The Lost City

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Watcher

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City