Sort by
  • The Last Dance

    ★★★★½

  • My Neighbor Totoro

    ★★★★

  • Singin' in the Rain

    ★★★★★

  • Free Solo

    ★★★★

  • The Dark Knight Rises

    ★★★

  • The Tender Bar

    ★★

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★

  • Moneyball

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • True Grit

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Everybody Wants Some!!

    ★★★★

  • Interstellar

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★½

  • John Wick

    ★★★

  • Free Fire

    ★★★

  • Deep Blue Sea

    ★½