Sort by
  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Senior Year

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • All of Us Are Dead

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

    ½

  • Afterlife of the Party

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • The Secret Diary of an Exchange Student

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Elite Short Stories: Carla Samuel

    ★★★½

  • Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

    ★★★½

  • Elite Short Stories: Nadia Guzmán

    ★★½

  • Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • A Vida Depois do Tombo

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • The Fallout

    ★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • CODA

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★

  • Wish Dragon

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Double Dad

    ★★

  • Umbrella

    ★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★½

  • Just Another Christmas

    ★★★★

  • Holidate

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • Soul

    ★★★★½

  • Run

    ★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★