• Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Thunder Force

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Yes Day

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Tentacles

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • Bliss

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Finding 'Ohana

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★★★

  • The Little Things

    ★★

  • Outside the Wire

    ★★

  • The Marksman

    ★★

  • Locked Down

    ★★

  • The White Tiger

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★½

  • We Can Be Heroes

    ★★½

  • Fatale

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Godmothered

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★½

  • The Prom

    ★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • The Comeback Trail

    ★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Over the Moon

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • Secret Society of Second Born Royals

    ★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Ammonite

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • New Order

    ★★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★★½

  • Love, Guaranteed

    ★★

  • The War with Grandpa

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★★

  • The Sleepover

    ★½

  • Magic Camp

    ★★½

  • Project Power

    ★★★

  • Fatal Affair

    ★½

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Desperados

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • Artemis Fowl

    ★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • The Last Days of American Crime

    ★½

  • The Lovebirds

    ★★

  • Scoob!

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • All Day and a Night

    ★★½

  • Extraction

    ★★★½

  • The Willoughbys

    ★★½

  • The Main Event

    ★★

  • Love Wedding Repeat

    ★★½