Sort by
  • Tótem

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Saint Omer

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Houria

    ★★★

  • Broker

    ★★★

  • The Beasts

    ★★★½

  • The Blue Caftan

    ★★★½

  • Close

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Joyland

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★½

  • Forever Young

    ★★★½

  • Return to Seoul

    ★★★½

  • Holy Spider

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • R.M.N.

    ★★★★

  • Cairo Conspiracy

    ★★★

  • EO

    ★★★

  • The Northman

    ★★★

  • The Heroes

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Alcarràs

    ★★★½

  • The Novelist’s Film

    ★★★

  • The Passengers of the Night

    ★★★½

  • The Quiet Girl

    ★★★½

  • Beautiful Beings

    ★★★½

  • Starfuckers

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Memoria

    ★★★½

  • The Actress

    ★★★

  • The Bones

    ★★★

  • Lost Illusions

    ★★★★

  • Happening

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★½

  • Dune

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Paris, 13th District

    ★★★½

  • Titane

    ★★★

  • A Hero

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Compartment No. 6

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★

  • After Yang

    ★★★

  • Great Freedom

    ★★★½

  • Four Roads

    ★★★

  • Play It Safe

    ★★★½

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★½

  • Shangri-La

    ★★★

  • Taming the Garden

    ★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★½

  • Pleasure

    ★★★

  • Horimiya

    ★★★

  • Dara of Jasenovac

  • Puparia

    ★★★½

  • OPAL

    ★★★★

  • Taipei Suicide Story

    ★★★★

  • Heaven Reaches Down to Earth

    ★★★

  • Genus Pan

    ★★½

  • Quo Vadis, Aida?

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Slurpslaughter

    ★★½

  • Coming Out

    ★★★★

  • Wade

    ★★★

  • My Fat Arse and I

    ★★★

  • Kapaemahu

    ★★★

  • There Is No Evil

    ★★★½

  • Days

    ★★★½