Sort by
  • Sins of Our Mother

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • I Just Killed My Dad

    ★★½

  • Prey

    ★★

  • Nope

    ★★★

  • Endangered

    ★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★

  • Elvis

    ★★

  • Crush

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★

  • Single All the Way

    ½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Love Hard

  • Hypnotic

    ½

  • Antlers

  • Midnight Mass

    ★★★

  • Monsters Inside: The 24 Faces of Billy Milligan

    ½

  • Intrusion

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★

  • The Guilty

    ★½

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Cinderella

    ½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★

  • He's All That

    ★½

  • Clickbait

    ★★

  • Candyman

    ★★

  • Aftermath

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ½

  • The God Committee

    ½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • False Positive

  • Luca

    ★★★★

  • Pray Away

    ★★★

  • Ascension

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • The Woman in the Window

    ½

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Every Breath You Take

  • The Fallout

    ★★

  • Language Lessons

    ★★★

  • The Yin Yang Master

    ★★★½

  • Mass

    ★★★★

  • John and the Hole

    ★½

  • The Little Things

    ★★½

  • Music

    ½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Stars Fell on Alabama

  • Fatale

  • Dear Christmas

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★

  • Hillbilly Elegy

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Cadaver

    ★★★