Sort by
  • Barbie

    ★★★★★

  • The Out-Laws

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Nefarious

    ★★★★½

  • Chupa

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Tin & Tina

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Inside

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Halfway Home

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Feed

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • The House Among the Cactuses

    ★★★

  • Riviera East

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Requiem for a Scream

    ★★★★

  • Me Time

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Mastemah

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • The Man from Toronto

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Morbius

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Father Stu

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Love and Leashes