Sort by
  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Lansky

    ★★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Man of God

    ★★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • More Than Miyagi: The Pat Morita Story

  • The Old Guard

    ★★★★½

  • Extraction

    ★★★★½

  • Bloodshot

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★

  • Joker

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★

  • Avengement

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Creed II

    ★★★

  • Venom

    ★★★★★

  • The Nun

    ★★★★

  • The Equalizer 2

    ★★★★½

  • Escape Plan 2: Hades

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Ready Player One

  • The Commuter

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Paddington 2

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • The Foreigner

    ★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Shot Caller

    ★★★★★

  • Transformers: The Last Knight

    ★★

  • King Arthur: Legend of the Sword

    ★★★★★

  • Logan

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Split

    ★★★

  • Boyka: Undisputed IV

    ★★★★

  • Skiptrace

    ★★★½

  • Never Back Down: No Surrender

    ★★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★½

  • Deadpool

    ★★★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★½

  • Creed

    ★★★

  • The Last Witch Hunter

    ★★★½

  • Legend

    ★★★★½

  • Straight Outta Compton

    ★★★

  • Ant-Man

    ★★★★★

  • Mad Max: Fury Road

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★★

  • Southpaw

    ★★★★★

  • Taken 3

    ★★★★

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

    ★★★½

  • Unbroken

    ★★★★★

  • American Sniper

    ★★★★★

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Fury

    ★★★★★

  • Dracula Untold

    ★★★★★

  • Annabelle

    ★★★★

  • John Wick

    ★★★★

  • The Equalizer

    ★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★