Sort by
  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Batman

  • The House

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Halloween Kills

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Old

  • The French Dispatch

    ★★

  • The Forever Purge

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Those Who Wish Me Dead

    ★½

  • I Am Alfred Hitchcock

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★

  • The Stand

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Superintelligence

    ★★

  • The Craft: Legacy

    ★½

  • Tremors: Shrieker Island

    ★½

  • Antebellum

    ★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Class Action Park

    ★★½

  • Greenland

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★

  • You Should Have Left

    ½

  • The Hunt

    ★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • The Call of the Wild

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • The Turning

    ★½

  • Underwater

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Cats

    ½

  • Bombshell

    ★★★

  • Skyfire

    ½

  • Black Christmas

    ★★

  • 1917

    ★★

  • Grand Isle

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • The Assent

    ½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Guns Akimbo

    ★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Sea Fever

    ★★

  • Joker

    ★★

  • Ad Astra

  • It Chapter Two

    ★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Crawl

    ★½

  • The Lion King

    ★★