• Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★★

  • Aquaman and The Lost Kingdom

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Who We Are: A Chronicle of Racism in America

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Scooby-Doo! The Sword and the Scoob

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • To Fitness and Beyond

    ★★★½

  • Dory Finding

    ★★★★★

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★

  • The Trump Insurrection

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★★

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

  • 2020 World Series Champions: Los Angeles Dodgers

    ★★★★★

  • Captain Underpants: Mega Blissmas

    ★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ½

  • Fear Trumps All

  • Donald Trump Is President and You're Not: A Portrait of Donald J. Trump

  • Donald Trump : est-il vraiment capable du pire ?

  • Batman: Death in the Family

    ★★

  • Looking for Melania Trump

    ★★★

  • Trump vs the Illuminati

  • Donald Trump The Chosen

  • In Delusion: Trump and the American Catastrophe

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★

  • The Choice 2020: Trump vs. Biden

    ★★★★★

  • Curious George: Go West, Go Wild

    ★★★

  • The Boss Baby: Get That Baby!

  • #UNFIT: The Psychology of Donald Trump

  • Tenet

    ★½

  • Trump 2024: The World After Trump

  • Black America Votes: The Kamala Harris VP Choice

    ★★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★½

  • Trump Card

  • Host

    ★★★

  • Basketball County: In the Water

    ★★★

  • Scoob!

    ★★★

  • LEGO DC: Shazam! Magic and Monsters

    ★★★

  • The Disney Family Singalong

    ★★★★

  • Frenemies: Putin and Trump

  • Mulan

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★½

  • The Way Back

    ★★★½

  • Superman: Red Son

    ★★★

  • Worth the Price? Joe Biden and the Launch of the Iraq War

    ★★★★★

  • Captain Underpants: Epic Choice-o-rama

    ★★★★★

  • Lamp Life

    ★★★★★

  • Trash Cans

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Forky Asks a Question: What Is Reading?

    ★★★

  • Forky Asks a Question: What Is Cheese?

    ★★★

  • A Bicycle Ride In A Walmart

  • Forky Asks a Question: What Is a Pet?

    ★★★★★

  • Forky Asks a Question: What Is a Leader?

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Forky Asks a Question: What Is a Computer?