• Donald's Golf Game

    ★★

  • The Muppets Go to the Movies

  • The Muppets All-Star Comedy Gala

    ★★★★★

  • Mickey and the Seal

    ★★

  • Happiness Is Peanuts: Snow Days

    ★★★★★

  • Green Lantern: Emerald Knights

    ★★★

  • Superman, Spider-Man or Batman

  • The Star

    ★★★

  • Kobe Bryant's NBA Farewell

    ★★★★★

  • Farewell: A Kobe Bryant Documentary

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★★★

  • LEGO Marvel Spider-Man: Vexed by Venom

  • It's a SpongeBob Christmas!

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Spider-Man Strikes Back

    ★½

  • Shrek

    ★★★★★

  • Eragon

    ★★