Sort by
  • Expend4bles

    ★★★½

  • Night of the Hunted

    ★★½

  • Infested

    ★★★★

  • Jawan

    ★★★★½

  • Eisspin, the Oh So Terrible

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Dogman

    ★★★★

  • Slotherhouse

    ★★

  • OMG 2

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Moon

    ★★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Bad Influencer

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Adipurush

    ★★★

  • Mayhem!

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Roundup: No Way Out

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Vincent Must Die

    ★★★½

  • She Is Conann

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Animal Kingdom

    ★★★★

  • Mars Express

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • LPG Rote Rübe

    ★★★★½

  • Stucolajewski

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Subspecies V: Blood Rise

    ★★★½

  • The Crime Is Mine

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Afire

    ★★★★½

  • Mad Fate

    ★★★★

  • Orlando, My Political Biography

    ★★★½

  • The Prince

    ★★★★½

  • Pandemonium

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Pathaan

    ★★★★

  • Mad Cats

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • Closure

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Good Witch of Christmas

    ★★

  • Puppet Master: Doktor Death

    ★★★

  • The Survival of Kindness

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • The Best in Hell

  • Project Wolf Hunting

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Sisu

    ★★★★

  • My Son Hunter

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • New Gods: Yang Jian

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★★

  • Piaffe

    ★★★½