Krautsalat has logged 152 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Bronco Billy

Bronco Billy

1980
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Porno

Porno

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
29
Door Lock

Door Lock

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Angel of Mine

Angel of Mine

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Deadsight

Deadsight

2018
×
Read the review Edit this entry  
29
Imprint

Imprint

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Charlie Says

Charlie Says

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Come to Daddy

Come to Daddy

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
47 Meters Down: Uncaged

47 Meters Down: Uncaged

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
A Good Woman Is Hard to Find

A Good Woman Is Hard to Find

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
White Snake

White Snake

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Pick Me Up

Pick Me Up

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Making Monsters

Making Monsters

2019
×
Read the review Edit this entry  
27
The Gangster, the Cop, the Devil

The Gangster, the Cop, the Devil

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Dark Encounter

Dark Encounter

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
After Midnight

After Midnight

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Girl on the Third Floor

Girl on the Third Floor

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Jenifer

Jenifer

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Dachra

Dachra

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
First Love

First Love

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Professor and the Madman

The Professor and the Madman

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Red Letter Day

Red Letter Day

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Rabid

Rabid

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Haeckel's Tale

Haeckel's Tale

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Darlin'

Darlin'

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
I See You

I See You

2019
×
Read the review Edit this entry  
25
Diner

Diner

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Light of My Life

Light of My Life

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Some Time Later

Some Time Later

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Incident On and Off a Mountain Road

Incident On and Off a Mountain Road

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Harpoon

Harpoon

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Tone-Deaf

Tone-Deaf

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Hotel Mumbai

Hotel Mumbai

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Witness

The Witness

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Riot Girls

Riot Girls

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Dance of the Dead

Dance of the Dead

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Extra Ordinary

Extra Ordinary

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Shadow

Shadow

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Reborn

Reborn

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
All the Gods in the Sky

All the Gods in the Sky

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Chocolate

Chocolate

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Bliss

Bliss

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Freaks

Freaks

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Little Joe

Little Joe

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Why Don't You Just Die!

Why Don't You Just Die!

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
A Purgatory Story

A Purgatory Story

2019
×
★★★★
Edit this entry  
22
The Death of Don Quixote

The Death of Don Quixote

2018
×
★★
Edit this entry  
22
Right Place, Wrong Tim

Right Place, Wrong Tim

2018
×
★★★½
Edit this entry  
22
Momster

Momster

2019
×
★★★½
Edit this entry