Sort by
  • Groucho & Cavett

    ★★★

  • Babylon

  • Avatar: The Way of Water

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Deck of Cards

  • TÁR

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The 9th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Wendy Kerby Valentine’s Day Special

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • The Super Bob Einstein Movie

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Hawkeye

  • Michael Che: Shame the Devil

  • Eternals

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

  • Cruella

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • The 8th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • WandaVision

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • 8:46

  • Beastie Boys Story

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

  • Little Women

    ★★★★½

  • The Irishman: In Conversation

  • Poolside

    ★★★★★

  • Mister America

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • The Two Popes

    ★★★★