Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Prey for the Devil

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Final Rose

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Grimcutty

    ★½

  • Significant Other

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Invitation

    ★★★★

  • Look Both Ways

    ★★★½

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • They/Them

    ★★

  • Glorious

    ★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Reef: Stalked

    ½

  • D.B. Cooper: Where Are You?!

    ★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Revealer

    ★★★½

  • Joel Kim Booster: Psychosexual

    ★★★

  • The Princess

    ★★★

  • Collision

    ½

  • Spiderhead

    ★★

  • Vengeance

    ★★½

  • Beauty

    ★★

  • Who Invited Them

    ★★★

  • Unhuman

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Torn Hearts

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • A Perfect Pairing

    ★★½

  • Firestarter

    ★★★

  • The Staircase

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Memory

    ★★

  • Choose or Die

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★