• Men

  • Firestarter

    ★★

  • Our Father

  • Meltdown: Three Mile Island

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Explorer: The Last Tepui

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Trust No One: The Hunt for the Crypto King

  • Morbius

    ★★

  • The Bubble

  • Infinite Storm

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Weekend Away

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Dog

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Moonfall

    ★★★★

  • Dual

    ★★

  • The Tinder Swindler

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The King's Man

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

  • House of Gucci

    ★★★

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

  • All Too Well: The Short Film

  • Ciao Alberto

    ★★★

  • Olaf Presents

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★

  • A Man Named Scott

  • Encanto

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Eternals

    ★★★★

  • What Happened, Brittany Murphy?

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★★

  • Dopesick

  • Antlers

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Midnight Mass

  • Squid Game

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • The Alpinist

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • He's All That

    ★★

  • Untold: Caitlyn Jenner

  • Candyman

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★★