Sort by
  • Vacation Friends 2

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Kill Boksoon

    ★★★★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Atsuko Okatsuka: The Intruder

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Darby and the Dead

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • I'm Totally Fine

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Halloween Ends

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Bros

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★★

  • The Drop

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★★★

  • 365 Days: This Day

    ★★

  • The Bubble

    ★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★

  • Moonshot

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★★

  • Love and Leashes

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Under the Christmas Tree

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Let's Get Merried

    ★★★½

  • Nicole Byer: BBW (Big Beautiful Weirdo)

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Zoey's Extraordinary Christmas

    ★★★★★

  • Dancing Through the Snow