Sort by

✨✨✨ noelle ✨✨✨ has logged 29 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
New Year, New You

New Year, New You

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Love You To Death

Love You To Death

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Disobedience

Disobedience

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Revival

The Revival

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Abducted in Plain Sight

Abducted in Plain Sight

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Easy A

Easy A

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Southpaw

Southpaw

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
My Friend Dahmer

My Friend Dahmer

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Fyre

Fyre

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Shoplifters

Shoplifters

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Dude

Dude

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
The Back-Up Plan

The Back-Up Plan

2010
×
Read the review Edit this entry  
14
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Ben Is Back

Ben Is Back

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Izzy Gets the F*ck Across Town

Izzy Gets the F*ck Across Town

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Escape Room

Escape Room

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
20th Century Women

20th Century Women

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Jackie

Jackie

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Hitman's Bodyguard

The Hitman's Bodyguard

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Barely Lethal

Barely Lethal

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
The Land of Steady Habits

The Land of Steady Habits

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Never Goin' Back

Never Goin' Back

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Second Act

Second Act

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Professor Marston and the Wonder Women

Professor Marston and the Wonder Women

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Permission

Permission

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry