Sort by
  • Fast X

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Ghosted

  • Air

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Reality

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Cat Person

    ★★

  • Divinity

    ★½

  • Missing

    ★★★

  • Egypt, You Made Me Love You

  • Beauty and the Beast: A 30th Celebration

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

  • Luckiest Girl Alive

    ★½

  • Smile

    ★★★

  • Walk Up

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • Moving On

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Blonde

    ★½

  • Saint Omer

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Bones and All

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

  • Showing Up

    ★★★★

  • Broker

    ★★★

  • Pacifiction

    ★★

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Return to Seoul

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Enys Men

    ★★

  • One Fine Morning

    ★★★★

  • Corsage

    ★★★

  • Jackass 4.5

  • Armageddon Time

    ★½

  • EO

    ★★★½

  • Scarlet

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★½

  • RX Pizza

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • The Novelist’s Film

    ★★★★

  • Coma

    ★★★

  • Blacklight

  • Kimi

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★