Sort by

Kristin 💫 has logged 16 entries for films during December 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Black Mirror: Arkangel

Black Mirror: Arkangel

2017
×
★★
Edit this entry  
31
The Mountain Between Us

The Mountain Between Us

2017
×
Read the review Edit this entry  
29
Black Mirror: USS Callister

Black Mirror: USS Callister

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
29
All the Money in the World

All the Money in the World

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Sunset Boulevard

Sunset Boulevard

1950
×
★★★½
Edit this entry  
28
Oh, Hello on Broadway

Oh, Hello on Broadway

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Coco

Coco

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Lobster

The Lobster

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The House

The House

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Roman J. Israel, Esq.

Roman J. Israel, Esq.

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry