Sort by

Kaleb has logged 57 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
WHAT DID JACK DO?

WHAT DID JACK DO?

2017
×
★★★★
Edit this entry  
29
The Rhythm Section

The Rhythm Section

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Emma.

Emma.

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Call of the Wild

The Call of the Wild

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Color Out of Space

Color Out of Space

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Bad Boys for Life

Bad Boys for Life

2020
×
★★★
Edit this entry  
24
#realityhigh

#realityhigh

2017
×
★★
Edit this entry  
24
The Way Back

The Way Back

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Weathering with You

Weathering with You

2019
×
★★★★
Edit this entry  
22
Killjoy

Killjoy

2000
×
½
Edit this entry  
20
Les Misérables

Les Misérables

2019
×
★★★★
Edit this entry  
20
Babyteeth

Babyteeth

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Nobody Knows I'm Here

Nobody Knows I'm Here

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Scare Package

Scare Package

2019
×
★★★
Edit this entry  
19
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Unpregnant

Unpregnant

2020
×
★★★½
Edit this entry  
16
The Assistant

The Assistant

2019
×
★★★★
Edit this entry  
15
The Social Dilemma

The Social Dilemma

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
F*&% the Prom

F*&% the Prom

2017
×
½
Edit this entry  
14
Relic

Relic

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Corrupted

The Corrupted

2019
×
★★★
Edit this entry  
13
Underwater

Underwater

2020
×
★★★
Edit this entry  
13
The Vast of Night

The Vast of Night

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Normal People

Normal People

2020
×
★★★★
Edit this entry  
13
Synecdoche, New York

Synecdoche, New York

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
13th

13th

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
12
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Jesus Rolls

The Jesus Rolls

2019
×
★★★
Edit this entry  
12
#Alive

#Alive

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Redes

Redes

1936
×
★★★★
Edit this entry  
11
Cyberbully

Cyberbully

2011
×
½
Edit this entry  
10
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Bill & Ted Face the Music

Bill & Ted Face the Music

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Gretel & Hansel

Gretel & Hansel

2020
×
★★★½
Edit this entry  
09
Robert the Bruce

Robert the Bruce

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Lost Girls

Lost Girls

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Spaceship Earth

Spaceship Earth

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Bad Education

Bad Education

2019
×
★★★★
Edit this entry  
07
Beastie Boys Story

Beastie Boys Story

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Trolls World Tour

Trolls World Tour

2020
×
★★½
Edit this entry  
06
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

2020
×
★★★½
Edit this entry  
05
Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

2020
×
★★★
Edit this entry  
05
Bill & Ted's Bogus Journey

Bill & Ted's Bogus Journey

1991
×
★★★★
Edit this entry  
05
Capone

Capone

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry