Sort by
  • The Threesome

  • Dicht bij Vermeer

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★

  • Goodbye Stranger

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • AJAX: Parels van Amsterdam

    ★★★½

  • The Sound of 007

    ★★★★

  • Rampvlucht de Documentaire

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Raymond & Ray

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Emily

    ★★★½

  • The Lost King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Athena

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • The Sean Connery Paradox

    ★★★½

  • Light & Magic

    ★★★★

  • The Last Movie Stars

    ★★★★

  • National Theatre Live: Prima Facie

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • National Theatre Live: Straight Line Crazy

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • One Fine Morning

    ★★★★

  • Corsage

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • The Eight Mountains

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Offer

    ★★★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★½

  • We Own This City

    ★★★★

  • Van Gaal: siempre positivo

    ★★★★

  • All the Old Knives

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Mickey: The Story of a Mouse

    ★★★★

  • To Leslie

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ½

  • Met Mes

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • This Is Joan Collins

    ★★★½