Sort by
  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ½

  • Bad Things

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Fast X

    ★★

  • Crater

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Star Wars: Visions – Aau's Song

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – The Pit

    ★★½

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★★★

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★★½

  • Big George Foreman

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Knights of the Zodiac

    ½

  • Ghosted

  • Mafia Mamma

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★★

  • Paint

    ★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • boygenius: the film

  • Renfield

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Swarm

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Little Bone Lodge

    ★★★

  • The Angry Black Girl and Her Monster

    ★★★½

  • Flamin' Hot

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • A Good Person

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

  • Champions

    ★★★½

  • Jesus Revolution

    ★★★