Sort by
  • Fall

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • X

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Squid Game

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spin

    ★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • MTV Unplugged Presents: BTS

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • SK8 the Infinity

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Stuck

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Untitled

  • Black Is King

  • Slurpslaughter

  • Unsettling Scenes

  • The Silent Dog

  • Milk Teeth

  • The Half of It

    ★★★½

  • Extraction

  • Waiting

  • The Incredible Theft of Celine's Beloved

  • The Way Back

    ★★★½

  • All the Bright Places

    ★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • last night i dreamt that somebody loved me

  • Emma.

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★★

  • Miss Americana

  • The Turning

    ★½

  • A Fall from Grace

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Cats

  • 6 Underground

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Unbelievable

    ★★★★½

  • Tall Girl

  • Jesy Nelson:

    ½

  • Lucy in the Sky

    ★★

  • True History of the Kelly Gang

    ★★★

  • Guns Akimbo

    ★★

  • Bad Education

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • The Goldfinch

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Hustlers

    ★★★½

  • Babyteeth

    ★★★½

  • K-12

  • The King

    ★★

  • The Two Popes

    ★★★½

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★½

  • Nightmare

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Ted Bundy: Mind of a Monster

  • Stucco

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • A Rainy Day in New York

    ½

  • Spider-Man: Far From Home

  • Midsommar

    ★★★★

  • Progeny