Sort by
  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Prey for the Devil

    ★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • They/Them

    ★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Men

    ★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Firestarter

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

    ★★½

  • The Bubble

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Outfit

    ★★★½

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★½

  • Emergency

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Ray Donovan: The Movie

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • The 355

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★

  • Antlers

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★