Kierre has logged 17 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
City of God

City of God

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Rental

The Rental

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Spun

Spun

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Better Luck Tomorrow

Better Luck Tomorrow

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
In America

In America

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Relic

Relic

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Spun

Spun

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Driveways

Driveways

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Murder on a Sunday Morning

Murder on a Sunday Morning

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Jay and Silent Bob Reboot

Jay and Silent Bob Reboot

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Ghost World

Ghost World

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Ghosts of Mars

Ghosts of Mars

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Others

The Others

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry