• Bohemian Rhapsody

  • Beautiful Boy

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • Crazy Rich Asians

  • The First Purge

    ★½

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Tag

    ★★★

  • Adrift

    ★★

  • Life of the Party

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • Red Sparrow

    ★½

  • Tully

    ★★★½

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★★

  • The Post

  • Pitch Perfect 3

    ★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • The Greatest Showman

    ★★½

  • Wonder

    ★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★½

  • Justice League

    ★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★½

  • Happy Death Day

    ★★½

  • Blade Runner 2049

  • Gaga: Five Foot Two

  • Molly's Game

  • I, Tonya

    ★★★½

  • It

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★½

  • Olaf's Frozen Adventure

    ½

  • Lady Bird

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★½

  • Logan Lucky

  • American Made

    ★★★

  • Dunkirk

  • Spider-Man: Homecoming

  • Girls Trip

    ★★½

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • The Disaster Artist

    ★★★

  • Baby Driver

  • Beauty and the Beast

  • To the Bone

  • Before I Fall

  • Berlin Syndrome

  • Fences

  • A Cure for Wellness

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Moana

  • Split

  • Brain on Fire

    ★½

  • Sing

  • Lion

  • Hacksaw Ridge

  • Arrival

  • La La Land

  • Rock Dog

    ★★★★★

  • The Purge: Election Year

  • The Legend of Tarzan

  • Nerve

  • Finding Dory

  • Now You See Me 2

  • Captain America: Civil War

  • Hush

  • Allegiant

  • 10 Cloverfield Lane

  • Zootopia