Sort by
  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Prey for the Devil

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • EO

    ★★★½

  • Candy

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Incantation

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Sissy

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Piggy

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • A House on the Bayou

    ★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • Dashcam

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • The Innocents

    ★★★½

  • The Deep House

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • The Sadness

    ★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • Caveat

    ★★½

  • Cyst

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½