Sort by

Hungkat has logged 19 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Nightcrawler

Nightcrawler

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Polar

Polar

2019
×
Read the review Edit this entry  
26
Climax

Climax

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★
Edit this entry  
25
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
Read the review Edit this entry  
22
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Burning

Burning

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Glass

Glass

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Boy Erased

Boy Erased

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
Read the review Edit this entry  
13
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Wildlife

Wildlife

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Vice

Vice

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
Read the review Edit this entry  
04
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry