Sort by
  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Patton Oswalt: We All Scream

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • All or Nothing: Arsenal

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • The Dreamlife of Georgie Stone

    ★★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • The Pentaverate

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★★

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Joe vs Carole

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Rooney

    ★★★½

  • Against the Ice

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Forgive Us Our Trespasses

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Magic Shadows, Elwy Yost: A Life in Movies

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • RiffTrax Live: Amityville 4: The Evil Escapes

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★½

  • Oscar Peterson: Black + White

    ★★★★

  • Triumph: Rock & Roll Machine

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • 9/11: One Day in America

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Dr. Death: The Undoctored Story

    ★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Dr. Death

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Like A Rolling Stone: The Life & Times of Ben Fong-Torres

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★★

  • We Were There to be There

    ★★★★½

  • Thunder Force

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Sir Alex Ferguson: Never Give In

    ★★★★

  • Poly Styrene: I Am a Cliché

    ★★★★★

  • Pelé

    ★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★½

  • Censor

    ★★★★

  • It's a Sin

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • The Ripper

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Picture My Face: The Story Of Teenage Head

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • Zappa

    ★★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★

  • Mangrove

    ★★★★½

  • Challenger: The Final Flight

    ★★★★

  • High Score

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★