Sort by
  • A Million Miles Away

    ★★★

  • Wham!

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★½

  • Fast X

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • House of Tulip

  • Renfield

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★★

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Creed III

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • True Spirit

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • The Deepest Breath

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★★

  • Lou

    ★★

  • Smile

    ★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • The Flagmakers

    ★★★

  • Runner

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Chevalier

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • Bruiser

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Emily

    ★★★½