Sort by
  • Miss Americana

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Joker

    ★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★★★

  • Aladdin

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Missing Link

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Vice

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★½

  • The Grinch

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Venom

    ★★★★

  • The Old Man & the Gun

    ★★★★½

  • A Star Is Born

  • The Favourite

    ★★★★

  • Roma

    ★★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Cold War

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • mother!

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • Downsizing

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Alien: Covenant

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★

  • Logan

    ★★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • A Ghost Story

    ★★★★★

  • The Discovery

    ★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Moana

    ★★★★

  • Split

    ★★★★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★★

  • Finding Dory

    ★★★★

  • Café Society

    ★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • Zootopia

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★