Sort by
  • Bank of Dave

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Spirited

    ★★½

  • Stutz

    ★★★½

  • Capturing the Killer Nurse

    ★★½

  • FIFA Uncovered

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Killer Sally

    ★★★

  • Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

    ★★

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Lou

  • Smile

    ★★★

  • Meet Cute

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★½

  • Amsterdam

  • Do Revenge

    ★★

  • Raymond & Ray

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Causeway

    ★★½

  • I Used to Be Famous

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • White Noise

    ★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

    ★½

  • Samaritan

    ★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • All or Nothing: Arsenal

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ½

  • Honor Society

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★

  • Love Accidentally

    ½

  • Anything's Possible

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Black Bird

    ★★★★

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Persuasion

    ★½

  • Prizefighter: The Life of Jem Belcher

    ½

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Don't Make Me Go

    ★★

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Men

    ★½

  • The Valet

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★

  • Deep Water

    ★★½

  • X

    ★★★★