Sort by
  • The Sidemen Story

    ★★★½

  • Argylle

    ★★★½

  • The Heist Before Christmas

    ★★★

  • Anyone But You

    ★★★★

  • Your Christmas or Mine 2

    ★★★½

  • Family Switch

    ★★★½

  • Wonka

    ★★★½

  • David Holmes: The Boy Who Lived

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★★

  • Sumotherhood

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • Next Goal Wins

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • American Nightmare: Becoming Cody Rhodes

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Otto Baxter: Not A F*** Horror Story

    ★★★

  • Greatest Days

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Stan Lee

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Champions

    ★★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • KSI: In Real Life

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • We're Not Even Supposed to Be Here Today: 3 Decades of Clerks

    ★★★★