Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★★½
Edit this entry  
14
Scream

Scream

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Val

Val

2021
×
★★★½
Edit this entry  
27
A Boy Called Christmas

A Boy Called Christmas

2021
×
★★★
Edit this entry  
25
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★★★
Edit this entry  
15
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Boxing Day

Boxing Day

2021
×
★★★★
Edit this entry  
03
Encanto

Encanto

2021
×
★★★
Edit this entry  
03
C'mon C'mon

C'mon C'mon

2021
×
★★★
Edit this entry  
29
Clerk

Clerk

2021
×
★★★½
Edit this entry  
26
Pirates

Pirates

2021
×
★★★½
Edit this entry  
22
tick, tick...BOOM!

tick, tick...BOOM!

2021
×
★★★½
Edit this entry  
18
Ghostbusters: Afterlife

Ghostbusters: Afterlife

2021
×
★★★
Edit this entry  
17
Love Hard

Love Hard

2021
×
★★★
Edit this entry  
14
Red Notice

Red Notice

2021
×
★★★½
Edit this entry  
11
The Beta Test

The Beta Test

2021
×
★★★
Edit this entry  
10
Army of Thieves

Army of Thieves

2021
×
★★★½
Edit this entry  
08
Finch

Finch

2021
×
★★★
Edit this entry  
05
Eternals

Eternals

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★
Edit this entry  
22
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★½
Edit this entry  
22
Dune

Dune

2021
×
★★★
Edit this entry  
15
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★½
Edit this entry  
15
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★★
Edit this entry  
04
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★
Edit this entry  
04
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Copshop

Copshop

2021
×
★★★½
Edit this entry  
09
Boss Level

Boss Level

2021
×
★★★½
Edit this entry  
07
Together

Together

2021
×
★★★
Edit this entry  
03
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Edit this entry  
02
Candyman

Candyman

2021
×
★★½
Edit this entry  
01
Vacation Friends

Vacation Friends

2021
×
★★★
Edit this entry  
23
People Just Do Nothing: Big in Japan

People Just Do Nothing: Big in Japan

2021
×
★★★½
Edit this entry  
18
CODA

CODA

2021
×
★★★½
Edit this entry  
11
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★
Edit this entry  
02
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★½
Edit this entry  
30
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Old

Old

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★½
Edit this entry  
12
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★
Edit this entry  
08
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Edit this entry  
07
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
F9

F9

2021
×
★★½
Edit this entry  
23
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★½
Edit this entry  
23
Hitman's Wife's Bodyguard

Hitman's Wife's Bodyguard

2021
×
★★★½
Edit this entry  
21
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Edit this entry  
21
Fatherhood

Fatherhood

2021
×
★★★
Edit this entry  
31
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★
Edit this entry