Sort by
  • Dead Ringers

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Tiny Beautiful Things

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Swarm

  • Scream VI

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Your Place or Mine

  • 80 for Brady

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Beyond Utopia

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • The Persian Version

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★½

  • Plane

    ★★½

  • Shotgun Wedding

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Matt Rogers: Have You Heard of Christmas?

  • Fleishman Is in Trouble

  • Poker Face

    ½

  • Spirited

    ★½

  • Falling for Christmas

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • She Said

  • The Watcher

    ★½

  • Personality Crisis: One Night Only

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

  • Smile

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Do Revenge

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sanctuary

  • My Policeman

    ★½

  • Glass Onion

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • Blonde

    ★★★

  • Bros

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • House of Hammer

    ★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

    ★★½

  • Not Okay

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

  • The Gray Man

    ★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Black Bird

  • Minions: The Rise of Gru