• Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Light Sleeper

    ★★★★

  • Seven Samurai

    ★★★★★

  • Asako I & II

    ★★★★

  • Clean, Shaven

    ★★★★½

  • Who Framed Roger Rabbit

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • The Souvenir Part II

    ★★

  • Battle Royale

    ★★★★

  • Traveling Light

    ★★★★

  • The Great Gatsby

    ★★★★½

  • Cow

    ★★★

  • Memoria

    ★★★★★

  • Pleasure

    ★★★½

  • Sundown

    ★½

  • Wildhood

    ★★½