Sort by
  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Tom Segura: Sledgehammer

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Broker

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • The Alpinist

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Two Distant Strangers

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Kiss the Ground

    ★½

  • On the Rocks

    ★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Class Action Park

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • The Wrong Missy

  • Mark Normand: Out To Lunch

    ★★★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★★

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★

  • Minari

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Spree

    ★★★½

  • Boys State

    ★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★★