Sort by
  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • The Marvels

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • BLUE EYE SAMURAI

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★★

  • Poison

    ★★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • Gen V - Prime Premiere

    ★★★★½

  • No One Will Save You

    ★★½

  • The Creator

    ★★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • Maestro

    ★★★★½

  • NYAD

    ★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Fingernails

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Ahsoka

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Swarm

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • A Good Person

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Reality

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Passages

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Scrapper

    ★★★★½

  • Rotting in the Sun

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★★