Sort by
  • The Last Voyage of the Demeter

    ½

  • Jim Gaffigan: Dark Pale

    ½

  • Cobweb

  • Oppenheimer

  • Barbie

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★

  • No Hard Feelings

  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Asteroid City

    ★★★

  • Fast X

  • A Pinch of Portugal

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ½

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Hypnotic

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

  • Mixed Baggage

  • Knock at the Cabin

  • Infinity Pool

    ★★

  • Plane

  • Babylon

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Holly and the Hot Chocolate

    ★★

  • Suzume

    ★★★

  • Talk to Me

  • Halloween Ends

  • Smile

  • Amsterdam

  • The U.S. and the Holocaust

    ½

  • Glass Onion

    ½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • The Menu

  • Ticket to Paradise

  • The Banshees of Inisherin

  • Don't Worry Darling

    ½

  • The Whale

    ★★

  • Bones and All

  • TÁR

  • White Noise

    ★★

  • Terrifier 2

    ★★

  • Barbarian

    ★★

  • The Invitation

    ½

  • Skinamarink

    ★★

  • Nope

    ★★

  • Bullet Train

    ½

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • What Is a Woman?

  • The Bob's Burgers Movie

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

    ½

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

  • The Lost City

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Everything Everywhere All at Once

    ½

  • Father Stu

    ★★★

  • Turning Red

  • The Batman

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Louis Theroux's Forbidden America