Sort by

Hunter has logged 10 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
26
Dune: Part Two

Dune: Part Two

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry