Sort by
  • John Mulaney: Baby J

  • Ghosted

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★

  • Fleishman Is in Trouble

  • The People We Hate at the Wedding

  • Stutz

    ★★½

  • Killer Sally

  • The Watcher

  • Rosaline

    ★★★

  • Significant Other

    ★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★½

  • Devotion

    ★★½

  • My Policeman

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Causeway

    ★★★

  • See How They Run

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Girl in the Picture

  • Bullet Train

    ★½

  • Vengeance

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Elvis

    ★★

  • Aftersun

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • The Stranger

    ★★

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

  • Metal Lords

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • Deep Water

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Adam Project

    ★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Dog

    ★★★½