Sort by
  • Mask Girl

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★

  • My Fault

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

  • Soulmate

  • Infinity Pool

    ★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Weak Hero Class 1

  • Suzume

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Go Fishboy

  • Last Summer

  • 20th Century Girl

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Broker

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • A Short Story

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Last 10 Years

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Louise

  • All Too Well: The Short Film

  • Encanto

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Youth of May

  • Vincenzo

  • We Made a Beautiful Bouquet

  • WandaVision

  • Bobo the Monkey

  • Sweet Home

  • Sundown

  • Taipei Suicide Story

    ★★★