• Dune

    ★★

  • Diamond 33

    ★★

  • Little Women

    ★★

  • Gone with the Wind

    ★★

  • Sunset

    ★★

  • The Sergeant

    ★★

  • Terminator Genisys

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★

  • Long Day's Journey Into Night

    ★★

  • Harper

    ★★

  • The Secret of the Mine

    ★★

  • The Death of Stalin

    ★★

  • You Were Never Really Here

    ★★

  • Dark Alibi

    ★★

  • How Heavy This Hammer

    ★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★

  • The Indian Land Grab

    ★★

  • Not Like Other Girls

    ★★